Реал Мадрид победи Ман. Юнайтед с два гола шедьовър (ВИДЕО)

Джуд Белингам отбеляза първото си попадение с фланелката на Реал Мадрид при победата над Манчестър Юнайтед с 2:0 в контрола, играна в Хюстън.

Английският национал премина в Реал Мадрид от Борусия Дортмунд през юни с трансфер за 103 милиона евро плюс бонуси. Той откри головата си сметка за Белия балет след само 6 минути игра с прецизен удар, с който прехвърли камерунския вратар Андре Онана.

Бразилецът Винисиус Жуниор можеше да удвои аванса на Реал малко по-късно, но ударът му бе отразен.

В 36-ата минута пропуск за Манчестър Юнайтед направи Маркъс Рашфорд от малък ъгъл.

След почивката двата отбора направиха много смени, като Юнайтед заигра по-добре, но положенията отново бяха пред английската врата. Едер Милитао направи пропуск, а в 89-ата минута нападателят Хоселу вкара атрактивен гол със задна ножица след хубав пас на Лукас Васкес отдясно.